dr Agnieszka Żmuda


Psycholog, coach odwagi zawodowej, specjalista ds. rekrutacji.

Prywatnie: żona i mama dwóch małych księżniczek.


Doświadczenie zawodowe

Po ukończeniu studiów z psychologii związałam się z obszarem zarządzania zasobami ludzkimi – przede wszystkim z rekrutacją pracowników i doradztwem personalnym. 

Po kilku latach postanowiłam rozwijać się też w innym kierunku. Spełniłam swoje wielkie marzenie: zostałam coachem. Chciałam bowiem wspierać inne osoby w rozwoju, w skutecznej realizacji tego, co dla nich ważne, w koncentracji na wartościach i celach – życiowych, ale przede wszystkim zawodowych: zmianie pracy, wyborze ścieżki zawodowej, przygotowaniu do rozmowy rekrutacyjnej.

Moja misja

Wspieram kobiety w rozwoju ich odwagi, aby mogły szczęśliwie się realizować.

Wierzę w to, że opierając się na swoich wartościach i mocnych stronach, każdy może postawić wartościowe dla siebie cele i zrealizować je. Z tego powodu chcę wspierać innych w rozwoju samoświadomości. Im większą wiedzę o sobie posiadasz – tym trafniejszych wyborów dokonujesz, możesz efektywniej działać i być sam dla siebie najlepszym przewodnikiem.

Co mogę Ci zaoferować?

W artykułach na blogu znajdziesz dużo wskazówek dotyczących procesu rekrutacji, przygotowania do spotkań o pracę (zajrzyj też koniecznie do: Zwierzenia Rekrutera), jak i wiedzę oraz wsparcie w rozwijaniu różnych kompetencji zawodowych (i życiowych!), w wyznaczaniu celów i sposobach ich realizacji, a także szukaniu sensu w pracy.

W e-booku Twoja droga zawodowa. Jak wybrać kierunek i przygotować się do podróży? , który stanowi narzędziownik z uwagi na wielość ćwiczeń w nim zawartych, umieściłam wiele wskazówek związanych z tym, co wziąć pod uwagę przy wyborze swojej ścieżki zawodowej i ćwiczeń poszerzających samoświadomość, by dokonać dobrych decyzji w tym temacie. Znajdziesz tu również ćwiczenia, które pozwolą Ci podsumować i uporządkować dotychczasowe doświadczenia oraz określić Twoje umiejętności i kompetencje.

Jako coach wspieram moje klientki w byciu odważnymi w tym co robią i kim są: w ich rozwoju zawodowym (i nie tylko zawodowym 🙂 ) zmianie pracy czy przygotowaniu do spotkania rekrutacyjnego.

W ramach audytu dokumentów aplikacyjnych oferuję rzetelną ocenę i informację zwrotną na temat mocnych i słabych stron CV i listu motywacyjnego wraz z materiałami szkoleniowymi w tym zakresie.

Oferując symulacje rozmów kwalifikacyjnych, umożliwiam moim klientom trening autoprezentacji na spotkaniu o pracę. Przeprowadzenie profesjonalnej rozmowy rekrutacyjnej i udzielenie informacji zwrotnej, a także udostępnienie materiałów szkoleniowych kandydatowi pomaga mu wzmocnić swoją pewność siebie przed rzeczywistym spotkaniem z pracodawcą.  

Zapraszam Cię do efektywnego rozwoju!

Agnieszka