Agnieszka Żmuda rozwój zawodowy

dr Agnieszka Żmuda


Psycholog, coach zmiany zawodowej, specjalista ds. rekrutacji.

Prywatnie: żona i mama dwóch małych księżniczek.


Doświadczenie zawodowe

Po ukończeniu studiów z psychologii związałam się z obszarem zarządzania zasobami ludzkimi – przede wszystkim z rekrutacją pracowników i doradztwem personalnym. 

Po kilku latach postanowiłam rozwijać się też w innym zakresie. Spełniłam swoje wielkie marzenie: zostałam coachem. Chciałam bowiem wspierać inne osoby w rozwoju, w skutecznej realizacji tego, co dla nich ważne, w koncentracji na wartościach i celach – życiowych, ale przede wszystkim zawodowych: zmianie pracy, wyborze ścieżki zawodowej, przygotowaniu do rozmowy rekrutacyjnej.

Lubię czytać. Lubię pisać. Lubię się uczyć. I lubię uczyć innych.

Rozwój i wiedza są dla mnie wielkimi wartościami. Tak jak i pomaganie innym. Cenię sobie również moje kompetencje zawodowe oraz niezależność w pracy. Blog, który właśnie odwiedzasz, wyraża wszystkie te wartości.

Stworzyłam blog o rozwoju zawodowym, ponieważ praca jest ważną sferą życia człowieka: zajmuje dużą część naszego czasu, wpływa na inne obszary funkcjonowania oraz dostarcza nam różnych emocji. Dlatego tak ważne jest, by być szczęśliwym zawodowo – by czas spędzony w pracy był dla Ciebie dobry, pożyteczny i satysfakcjonujący. Dlatego też postanowiłam opowiadać ‚psychologicznie o rozwoju zawodowym’ 😉

Moja misja

Wspieram w świadomym rozwoju zawodowym, zmianie zawodowej i samorealizacji w pracy.

Wierzę w to, że opierając się na swoich wartościach i mocnych stronach, każdy może postawić wartościowe dla siebie cele i zrealizować je. Z tego powodu chcę wspierać innych w rozwoju samoświadomości. Im większą wiedzę o sobie posiadasz – tym trafniejszych wyborów dokonujesz, możesz efektywniej działać i być sam dla siebie najlepszym przewodnikiem.

Co mogę Ci zaoferować?

W artykułach na blogu znajdziesz dużo wskazówek dotyczących procesu rekrutacji, przygotowania do spotkań o pracę (zajrzyj też koniecznie do: Zwierzenia Rekrutera ), jak i wiedzę oraz wsparcie w rozwijaniu różnych kompetencji zawodowych (życiowych!), w wyznaczaniu celów i sposobach ich realizacji, a także szukaniu sensu w pracy.

W bezpłatnym e-booku „Jak wybrać drogę zawodową z zgodzie ze sobą?”  zawarłam wiele wskazówek związanych z tym, co wziąć pod uwagę przy wyborze swojej ścieżki zawodowej i ćwiczeń poszerzających samoświadomość, by dokonać dobrych decyzji w tym temacie.

Jako coach wspieram moich klientów w zakresie szeroko rozumianej zmiany zawodowej: zmianie pracy, odnalezieniu swojej drogi zawodowej i przygotowaniu do spotkania kwalifikacyjnego.

W ramach audytu dokumentów aplikacyjnych oferują rzetelną ocenę i informację zwrotną na temat mocnych i słabych stron CV i listu motywacyjnego wraz z materiałami szkoleniowymi w tym zakresie.

Oferując symulacje rozmów kwalifikacyjnych, umożliwiam moim klientom trening autoprezentacji na spotkaniu o pracę. Przeprowadzenie profesjonalnej rozmowy rekrutacyjnej i udzielenie informacji zwrotnej, a także udostępnienie materiałów szkoleniowych ‚kandydatowi’ pomaga mu wzmocnić swoją pewność siebie przed rzeczywistym spotkaniem z pracodawcą.

Zapraszam Cię do efektywnego rozwoju!

Agnieszka