muda-blog-cv-zmiana-pracy-coaching-2

Trening rozmowy kwalifikacyjnej to próbne spotkanie o pracę, odbyte z doświadczonym rekruterem, w bezpiecznych warunkach, służące przećwiczeniu umiejętności autoprezentacji.


Jeśli chcesz:

 

 1. Pokazać to, czego oczekuje pracodawca, tzn. doświadczenie, konkretne umiejętności i wiedzę (albo przynajmniej duży potencjał do szybkiego zdobycia tego);
 2. Zaprezentować konkretne cechy osobowości, swoje silne strony;
 3. Przygotować się merytorycznie do spotkania z pracodawcą / rekruterem;
 4. Umiejętnie zaprezentować jedno, drugie i trzecie.

- ten trening Cię do tego przygotuje.


Trening rozmowy to okazja do sprawdzenia się w zakresie takiej autoprezentacji oraz otrzymania rzetelnej informacji zwrotnej od rekrutera.


Jest to trening dla Ciebie, jeśli:

 

 

 • chcesz zmniejszyć stres, który powoduje u Ciebie spotkanie o pracę dzięki treningowi, jakim jest symulacja,
 • pragniesz przetrenować prezentację swojego doświadczenia czy mocnych stron,
 • chcesz wzmocnić pewność siebie w sytuacji rozmowy kwalifikacyjnej - poprzez odbycie takiego spotkania z doświadczonym rekruterem i sprawdzenie, jak ono wygląda oraz uzyskanie informacji zwrotnej,
 • potrzebujesz dowiedzieć się, jakie wrażenie wywierasz na rozmówcy.

Kim jestem?

Agnieszka Żmuda

Jestem psychologiem, coachem, mentorem, trenerem oraz wykładowcą akademickim.

Przez kilka lat pracowałam jako specjalista ds. rekrutacji.

Prowadziłam rekrutacje pracowników w najróżniejszych branżach.

Przeprowadziłam setki rozmów kwalifikacyjnych na stanowiska każdego szczebla.

Obecnie pracuję jako coach i trener zmiany, który wspiera innych w radzeniu sobie z trudnościami i budowaniu większej pewności siebie.

Prowadzę procesy indywidualne oraz szkolenia oraz oferuję trening rozmowy kwalifikacyjnej, na którym można bardziej oswoić się z sytuacją rekrutacji, dowiedzieć się, jak warto się zaprezentować oraz otrzymać informację zwrotną na temat tego, jak przebiegła rozmowa.

Więcej o mnie przeczytasz TUTAJ


Co da Ci ta symulacja rozmowy?

 

 • zmierzysz się z trudnościami, jakich doświadczasz w takich sytuacjach;
 • będziesz mogła przetrenować przebieg przykładowej rozmowy o pracę;
 • usłyszysz najczęściej zadawane pytania, również trudne pytania – jakie padają na rozmowach (ze zwróceniem szczególnej uwagi na kwestie dotyczące Twojej branży czy stanowiska);
 • otrzymasz profesjonalną informację zwrotną dotyczącą: sposobu Twojej autoprezentacji, odbioru opowieści o Twoim doświadczeniu zawodowym oraz Twoich atutach, Twojego stylu komunikowania się;
 • zostaniesz przeszkolona z zakresu autoprezentacji, stylu komunikowania się, sposobu mówienia o doświadczeniach i o Tobie samej – jako dobrej kandydatce;
 • będziesz mogła w praktyce zastosować poznane rozwiązania i jeszcze w ramach treningu przećwiczyć je z rekruterem podczas drugiej symulacji (jeśli zdecydujesz się na pakiet dwóch spotkań).

Jak to wygląda?

 

Pracuję z klientami online.

Przesyłasz mi wcześniej ogłoszenie o pracę, która Cię interesuje - abym mogła przygotować się do spotkania adekwatnie do tego stanowiska.

Trening rozmowy (symulacja) trwa ok. godzinę. Zadaję szereg pytań, które pojawiają się najczęściej na spotkaniach o pracę i stanowią pewien standard. Ponadto pytam o kwestie związane ze stanowiskiem, które jest przedmiotem naszej rozmowy.

Podczas symulacji sporządzam notatki, na podstawie których udzielam Ci informacji zwrotnej dotyczącej Twojej autoprezentacji.

Szkolę z najważniejszych elementów, które pojawiają się na rozmowie rekrutacyjnej, prezentując pewien wzorzec zachowania i komunikacji.

Jeśli zdecydujesz się na pakiet dwóch symulacji, umawiamy się powtórnie i przeprowadzamy rozmowę po raz drugi (część pytań, które zadaję pokrywa się z pierwszym spotkaniem, część jest zupełnie nowa). Po spotkaniu udzielam ponownie informacji zwrotnej, ze szczególnym podkreśleniem kwestii, nad którymi pracowałaś od poprzedniej rozmowy.


Cena

 

symulacja rozmowy rekrutacyjnej + informacja zwrotna

300 zł

(Obecnie trwają zapisy na wrzesień 2023)


Kontakt

 


Możesz umówić się na trening rozmowy rekrutacyjnej albo zadać dowolne pytanie, kontaktując się ze mną:

e-mail: azmuda@psychologicznieorozwoju.pl

tel. 663 382 028