muda-blog-cv-zmiana-pracy-coaching-2

Trening rozmowy kwalifikacyjnej to próbne spotkanie o pracę, odbyte z doświadczonym rekruterem, w bezpiecznych warunkach, służące przećwiczeniu umiejętności autoprezentacji.

 1. Mieć to, czego oczekuje pracodawca, tzn. doświadczenie, konkretne umiejętności i wiedzę (albo przynajmniej duży potencjał do szybkiego zdobycia tego);
 2. Charakteryzować się konkretnymi cechami osobowości, silnymi stronami;
 3. Przygotować się merytorycznie do spotkania z pracodawcą / rekruterem;
 4. Umiejętnie zaprezentować jedno, drugie i trzecie.

Trening rozmowy to okazja do sprawdzenia się w zakresie takiej autoprezentacji oraz otrzymania rzetelnej informacji zwrotnej od rekrutera.

 

 • chcesz zmniejszyć stres, który powoduje u Ciebie spotkanie o pracę dzięki treningowi, jakim jest symulacja,
 • pragniesz przetrenować prezentację swojego doświadczenia czy mocnych stron,
 • chcesz wzmocnić pewność siebie w sytuacji rozmowy kwalifikacyjnej - poprzez odbycie takiego spotkania z doświadczonym rekruterem i sprawdzenie, jak ono wygląda oraz uzyskanie informacji zwrotnej,
 • potrzebujesz dowiedzieć się, jakie wrażenie wywierasz na rozmówcy.
 • zmierzysz się z trudnościami, jakich doświadczasz w takich sytuacjach;
 • będziesz mogła przetrenować przebieg przykładowej rozmowy o pracę;
 • usłyszysz najczęściej zadawane pytania, również trudne pytania – jakie padają na rozmowach (ze zwróceniem szczególnej uwagi na kwestie dotyczące Twojej branży czy stanowiska);
 • otrzymasz profesjonalną informację zwrotną dotyczącą: sposobu Twojej autoprezentacji, odbioru opowieści o Twoim doświadczeniu zawodowym oraz Twoich atutach, Twojego stylu komunikowania się;
 • zostaniesz przeszkolona z zakresu autoprezentacji, stylu komunikowania się, sposobu mówienia o doświadczeniach i o Tobie samej – jako dobrej kandydatce;
 • będziesz mogła w praktyce zastosować poznane rozwiązania i jeszcze w ramach treningu przećwiczyć je z rekruterem podczas drugiej symulacji (jeśli zdecydujesz się na pakiet dwóch spotkań).

Pracuję z klientami online.

Przesyłasz mi wcześniej ogłoszenie o pracę, która Cię interesuje - abym mogła przygotować się do spotkania adekwatnie do tego stanowiska.

Trening rozmowy (symulacja) trwa ok. godzinę. Zadaję szereg pytań, które pojawiają się najczęściej na spotkaniach o pracę i stanowią pewien standard. Ponadto pytam o kwestie związane ze stanowiskiem, które jest przedmiotem naszej rozmowy.

Podczas symulacji sporządzam notatki, na podstawie których udzielam Ci informacji zwrotnej dotyczącej Twojej autoprezentacji.

Szkolę z najważniejszych elementów, które pojawiają się na rozmowie rekrutacyjnej, prezentując pewien wzorzec zachowania i komunikacji.

Jeśli zdecydujesz się na pakiet dwóch symulacji, umawiamy się powtórnie i przeprowadzamy rozmowę po raz drugi (część pytań, które zadaję pokrywa się z pierwszym spotkaniem, część jest zupełnie nowa). Po spotkaniu udzielam ponownie informacji zwrotnej, ze szczególnym podkreśleniem kwestii, nad którymi pracowałaś od poprzedniej rozmowy.

 1 symulacja

150 zł

_____

2 symulacje

250 zł 

(druga rozmowa 35% tańsza)

 

*decydując się na zakup treningu, akceptujesz moją Politykę prywatności oraz Regulamin.


Możesz umówić się na trening rozmowy rekrutacyjnej albo zadać dowolne pytanie, kontaktując się ze mną:

e-mail: azmuda@psychologicznieorozwoju.pl

tel. 663 382 028

Agnieszka Żmuda rozwój zawodowy

 

Jestem psychologiem, coachem odwagi zawodowej oraz specjalistą ds. rekrutacji.

Moje doświadczenie zawodowe dotyczy przede wszystkim pracy w obszarze HR - głównie w rekrutacji pracowników.

Prowadziłam rekrutacje do pracy w najróżniejszych branżach.

Przeprowadziłam setki rozmów kwalifikacyjnych na stanowiska każdego szczebla.

Wspieram też moje klientki jako coach - w rozwijaniu ich odwagi zawodowej.

Więcej o mnie przeczytasz TUTAJ.