muda-blog-cv-zmiana-pracy-coaching-2

Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej to próbne spotkanie o pracę, odbyte z doświadczonym rekruterem, w bezpiecznych warunkach, służące treningowi umiejętności autoprezentacji.

 1. Mieć to, czego oczekuje pracodawca, tzn. doświadczenie, konkretne umiejętności i wiedzę (albo przynajmniej duży potencjał do szybkiego zdobycia tego);
 2. Charakteryzować się konkretnymi cechami osobowości, silnymi stronami;
 3. Przygotować się merytorycznie do spotkania z pracodawcą / rekruterem;
 4. Umiejętnie zaprezentować jedno, drugie i trzecie.

Symulacja rozmowy to okazja do sprawdzenia się w zakresie takiej autoprezentacji oraz otrzymania rzetelnej informacji zwrotnej od rekrutera.

 

 • chcesz zmniejszyć stres, który powoduje u Ciebie spotkanie o pracę dzięki treningowi, jakim jest symulacja,
 • pragniesz przetrenować prezentację swojego doświadczenia czy mocnych stron,
 • chcesz wzmocnić pewność siebie w sytuacji rozmowy kwalifikacyjnej - poprzez odbycie takiego spotkania z doświadczonym rekruterem i sprawdzenie, jak ono wygląda oraz uzyskanie informacji zwrotnej,
 • potrzebujesz dowiedzieć się, jakie wrażenie wywierasz na rozmówcy.
 • zmierzysz się z trudnościami, jakich doświadczasz w takich sytuacjach;
 • będziesz mogła przetrenować przebieg przykładowej rozmowy o pracę;
 • usłyszysz najczęściej zadawane pytania, również trudne pytania – jakie padają na rozmowach (ze zwróceniem szczególnej uwagi na kwestie dotyczące Twojej branży czy stanowiska);
 • otrzymasz profesjonalną informację zwrotną dotyczącą: sposobu Twojej autoprezentacji, odbioru opowieści o Twoim doświadczeniu zawodowym oraz Twoich atutach, Twojego stylu komunikowania się;
 • zostaniesz przeszkolona z zakresu autoprezentacji, stylu komunikowania się, sposobu mówienia o doświadczeniach i o Tobie samej – jako dobrej kandydatce;
 • będziesz mogła w praktyce zastosować poznane rozwiązania i jeszcze w ramach treningu przećwiczyć je z rekruterem podczas drugiej symulacji (jeśli zdecydujesz się na pakiet dwóch spotkań).

Pracuję z klientami online.

Przesyłasz mi wcześniej ogłoszenie o pracę, która Cię interesuje - abym mogła przygotować się do spotkania adekwatnie do tego stanowiska.

Symulacja rozmowy trwa ok. godzinę. Zadaję szereg pytań, które pojawiają się najczęściej na spotkaniach o pracę i stanowią pewien standard. Ponadto pytam o kwestie związane ze stanowiskiem, które jest przedmiotem naszej rozmowy.

Podczas symulacji sporządzam notatki, na podstawie których udzielam Ci informacji zwrotnej dotyczącej Twojej autoprezentacji.

Szkolę z najważniejszych elementów, które pojawiają się na rozmowie rekrutacyjnej, prezentując pewien wzorzec zachowania i komunikacji.

Jeśli zdecydujesz się na pakiet dwóch symulacji, umawiamy się powtórnie i przeprowadzamy rozmowę po raz drugi (część pytań, które zadaję pokrywa się z pierwszym spotkaniem, część jest zupełnie nowa). Po spotkaniu udzielam ponownie informacji zwrotnej, ze szczególnym podkreśleniem kwestii, nad którymi pracowałaś od poprzedniej rozmowy.

 

Cena 1 symulacji = 100 zł

Pakiet dwóch symulacji = 170 zł

 

Możesz umówić się na symulację albo zadać dowolne pytanie, kontaktując się ze mną:

e-mail: azmuda@psychologicznieorozwoju.pl

tel. 663 382 028

lub za pośrednictwem mojej strony internetowej, czyli TUTAJ

Agnieszka Żmuda rozwój zawodowy

 

Jestem psychologiem, coachem odwagi zawodowej oraz specjalistą ds. rekrutacji.

Moje doświadczenie zawodowe dotyczy przede wszystkim pracy w obszarze HR - głównie w rekrutacji pracowników.

Prowadziłam rekrutacje do pracy w najróżniejszych branżach.

Przeprowadziłam setki rozmów kwalifikacyjnych na stanowiska każdego szczebla.

Wspieram też moje klientki jako coach - w rozwijaniu ich odwagi zawodowej.

Więcej o mnie przeczytasz TUTAJ.