Stworzyłam to miejsce, ponieważ wierzę w to, że im bardziej jesteśmy świadomi siebie, swoich potrzeb, a także celów i marzeń, tym skuteczniej możemy kierować swoim rozwojem i osiągać wspaniałe rezultaty. Odnosi się to nie tylko do sfery zawodowej, ale do każdego obszaru życia.

Dlatego postanowiłam opowiadać… psychologicznie o rozwoju zawodowym 😉

Rozwój zawodowy, to nie tylko kolejne stanowiska-szczeble w Twojej drabinie kariery.

To rosnące kompetencje i umiejętności, związane m.in. ze skuteczną realizacją celów i zarządzaniem sobą i swoim działaniem.

To rosnąca świadomość siebie: co możesz, co umiesz, co możesz i chcesz z siebie dać, a także czego musisz się jeszcze nauczyć, czego Ci potrzeba do wzrostu, jak chcesz się rozwijać i co osiągać.

Na moim blogu znajdziesz informacje, które pomogą Ci skutecznie zawalczyć o wymarzoną pracę, a także wesprą Cię w efektywnej aktywności zawodowej.

Przeczytasz tu o procesie rekrutacji: jak się do niej przygotować, co jest ważne, na jakie pytania potrzebujesz sobie najpierw sam odpowiedzieć, zanim staniesz oko w oko z pracodawcą.

Piszę również o niezbędnych umiejętnościach, które pozwalają efektywnie wykonywać pracę, a także o tym, jak je rozwijać.

Znajdziesz tu również inspirację do tego, by poznać siebie (swoje talenty, motywację, apiracje), uświadomić sobie, co jest dla Ciebie ważne oraz zdecydować, czego chcesz spróbować i co chcesz robić w swoim życiu.

Zapraszam Cię do wspólnego odkrywania siebie i dumnego kroczenia własną drogą zawodową!