Rozwój i wiedza są dla mnie wielkimi wartościami. Tak jak i pomaganie innym. Cenię sobie również moje kompetencje zawodowe oraz niezależność w pracy.

Blog, który właśnie odwiedzasz, wyraża wszystkie te wartości.

Dlaczego blog o rozwoju zawodowym?

Dlatego, że praca jest ważną sferą życia człowieka: zajmuje dużą część naszego czasu, wpływa na inne obszary funkcjonowania oraz dostarcza nam różnych emocji. Dlatego tak ważne jest, by być szczęśliwym zawodowo – by czas spędzony w pracy był dla Ciebie dobry, pożyteczny i satysfakcjonujący. Poza tym moje doświadczenie zawodowe skupia się w największej mierze wokół rekrutacji pracowników.

Dlatego też postanowiłam opowiadać psychologicznie o rozwoju zawodowym.

Rozwój zawodowy, to nie tylko kolejne stanowiska-szczeble w Twojej drabinie kariery.

To rosnące kompetencje i umiejętności, związane m.in. ze skuteczną realizacją celów i zarządzaniem sobą i swoim działaniem.

To rosnąca świadomość siebie: co możesz, co umiesz, co możesz i chcesz z siebie dać, a także czego musisz się jeszcze nauczyć, czego Ci potrzeba do wzrostu, jak chcesz się rozwijać i co osiągać.

Co znajdziesz na blogu?

Na moim blogu znajdziesz informacje, które pomogą Ci skutecznie zadbać o swój rozwój zawodowy i osobisty, zawalczyć o wymarzoną pracę, a także wesprą Cię w efektywnej aktywności zawodowej. Poczytasz zarówno o rozwoju różnych kompetencji miękkich, jak i o procesie rekrutacji.

Znajdziesz tu również inspirację do tego, by poznać siebie (swoje talenty, motywację, aspiracje), uświadomić sobie, co jest dla Ciebie ważne oraz zdecydować, czego chcesz spróbować i co chcesz robić w swoim życiu. 

Czytaj, korzystaj, bierz dla siebie! 

Agnieszka